Wesela & Przyjęcia w górachUkryj treść

Czy może być bardziej romantyczna i zapierająca dech w piersiach sceneria wesela niż ośnieżone szczyty Tatr. Wesela w górach to każdorazowo wyjątkowe przyjęcia okolicznościowe, które na zawsze zapadają w pamięć.

Oferujemy organizację wesela w górach, w miejscowości Biały Dunajec, tuż obok Zakopanego. Dysponujemy przestronną i elegancką salą weselną, zapleczem kulinarnym i zespołem kucharzy doświadczonych w serwowaniu wykwintnych posiłków oraz komfortową bazą noclegową. W resorcie można zorganizować przyjęcie weselne do 100 osób.

Nasz doświadczony i fachowy personel jest do Państwa dyspozycji w zakresie doradztwa i wszelkiej pomocy w organizacji wesela w górach. Na życzenie jesteśmy również w stanie zorganizować dodatkowe atrakcje towarzyszące przyjęciu, jak góralskie występy, kulig, lot balonem czy cokolwiek fantazja podpowie Młodej Parze.

Sala weselna resortu Biały Dunajec to również doskonałe miejsce na dowolne inne przyjęcie okolicznościowe. Formalny bankiet czy rodzinna celebracja w pięknym górskim otoczeniu nabiera wyjątkowego kolorytu. Polecamy organizację jubileuszy, chrzcin, komunii, zjazdów rodzinnych i wszelkich przyjęć okolicznościowych w Resorcie Biały Dunajec. Zrobimy co w naszej mocy, aby w sferze wystroju, kuchni i obsługi przyjęcie było idealne.