Konferencje w górachUkryj treść

W biznesie liczy się przede wszystkim profesjonalizm – nie inaczej jest w przypadku organizacji spotkań biznesowych, które nie dość, że muszą zapewnić najlepsze warunki do spokojnej, wytężonej pracy, to jeszcze powinny kreować jak najlepszy wizerunek marki. Właśnie ze względu na to podejmujemy się organizacji konferencji w górach, a także innego typu spotkań o charakterze branżowym. Oferujemy kompleksowe przygotowania wydarzenia, a także profesjonalną obsługę w czasie jego trwania.
Resort Biały Dunajec dysponuje kameralną, elegancko zaaranżowaną salą szkoleniową, idealną na spotkania biznesowe, prezentacje, szkolenia i konferencje w górach. Nasza sala może w różnych układach zmieścić nawet do 80 uczestników, dzięki czemu możemy odpowiedzieć na różne oczekiwania naszych Klientów. Pomieszczenie jest dobrze doświetlone, wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny: projektor, telewizor, nagłośnienie, flipchart.
Resort Biały Dunajec oferuje także catering dostosowany do potrzeb danego spotkania – począwszy od skromnych przerw kawowych i poczęstunków, przez smaczne i pożywne lunche i kolacje biznesowe, aż po wystawne bankiety. Możemy zapewnić wyśmienitą kuchnię i nienaganną obsługę. Biały Dunajec zaprasza do organizacji szkoleń i konferencji, które z całą pewnością będą w stanie odpowiedzieć nawet na oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, pozwalając im na osiągnięcie wszystkich założonych celów.